Lista specialistilor Protectie Plante IGFSCS
06.11.2012

Lista specialiştilor în domeniul protecţiei plantelor a DSFCS raionale/minicipale la data de 19.04.12

Nr d/o Denumirea raionului/municipiului Nr d/o Numele, prenumele Cod Tel. serviciu
1 Anenii Noi        
    1 Diacenco Anatolii 265 2-27-91,2-20-70
2 Diacenco Valentina
2 Basarabeasca        
    3 Plucci Alexandra 297 2-24-96, 2-27-05
4 Eliţă Leonid
3 Briceni        
    5 Gojan Liudmila 247 2-47-64, 2-25-38
6 Colopai Raisa
4   Cahul          
7 Veleva Lidia 299 4-18-03, 4-16-12
8 Chiciuc Tudor
5   Cantemir     273 41-4-47, 41-0-79
9 Butuc Maria
6 Călăraşi     244 2-07-12, 2-19-45
    11 Gajim Lidia
12 Zacuţel Valentina
7 Căuşeni        
           
8 Cimişlia        
    13 Papucciu Liudmila 241 2-37-53, 2-27-72
       
9 Criuleni        
    14 Boşcanean Larisa 248 2-24-65, 2-09-99
15 Jalbă Olga
10 Donduşeni        
    16 Smenten Tatiana 251 2-24-04, 2-42-80
  17 Cavcovscaia Elena
11 Drochia        
    18 Mîţă Victor 252 2-85-13, 2-85-13
19 Merciucari Boris
12 Dubăsari        
           
13 Edineţ        
    20 Malai Nina 246 2-82-48,2-84-65, 2-21-42
21 Nedelciuc Iulia
14 Făleşti        
    22 Gligor Alexei 259 2-37-61, 2-27-98
15 Floreşti        
    23 Ceapa Svetlana 250 2-27-57,2-00-85
24 Gheorgheştean Vitalie
16 Glodeni        
           
17 Hînceşti        
           
18 Ialoveni        
    26 Sava Mihail 268 2-24-44,2-21-87
27 Munteanu Larisa
19 Leova        
    28 Rotari Ion 263 2-24-90,2-3494
29 Smirnov Olga
20  Nisporeni        
    30 Savin Ala 264 2-31-50
31 Adam Veronica
21   Ocniţa          
32 Nosatîi Dorin 271 2-47-05,2-22-67
22 Orhei        
    33 Pascari Ion 235 2-32-06,2-61-83
34 Stegărescu Ion
23 Rezina        
      35 Ciorici Ion 254 2-18-53,2-55-11
37 Djeferova Valentina
24 Rîşcani        
    38 Albina Claudia 256 2-33-02
39  
25  Sîngerei        
    40 Miţic Alexei 262 2-20-32,2-27-33
   
26 Soroca        
      41 Racu Vasile 230 2-40-34,2-64-16
42 Todiraş Ana
27 Străşeni        
    43 Stigarescu Vladimir 237 2-27-44,2-23-54
44  
28 Şoldăneşti        
    45 Ungureanu Nina 272 2-77-71
29 Ştefan Vodă        
           
30 Taraclia        
    46 Burlacov Ghenadii 294 2-32-75,2-46-77
47 Panicerscaia Olga
31 Teleneşti        
    48 Ursu Timofei 258 2-25-94,2-21-94
49 Roşca Ana
32 Ungheni        
           
33 UTA Gagauzia        
  a) Comrat   50 Bass Ecaterina 298 2-35-31,2-40-51
51 Aricov Nicolai
52 Moş Olga
  b) C-Lunga        
    53 Constantinova Liubovi 291 2-22-64,2-35-29
54 Corostii Lidia
  c) Vulcăneşti        
    55 Coliş Fiodor 293 2-58-21
56 Polucciu Ivanna
34 mun. Chişinău        
    57 Gurău Valentin 022 21-15-25
58 Arama Evghenia
59 Hîncu Luminiţa  
35 mun. Bălţi        
    60 Nedelea Alexandru 231 2-03-80,3-11-91
Tel (373 22) 23-53-54, 23-78-89, 23-81-83
Fax (373 22) 23-53-28
Adresa : 2005 MD, Chisinau, str. 31 August 1989, nr. 98, bir. 401
Copyright © 2019 ACSA Toate Drepturile Rezervate.